Üstün Performans, Mikro Beslenme;
Hızlandırılmış Kür destek ürünleri

Gelişerek Değişim Programımıza
katılmadan TurboMend alamazsınız.
Detaylı bilgi için tıklayın

BESLENME'DE BİR DEVRİN SONU!YENİ ÇAĞDA, YENİ NESİL BESLENME STRATEJİLERİ


Zaman hızla akıp geçiyor.

Geçmişte bu tarzda başlıklarla bir fikri yazıya dökmeye kalkışmak pek mümkün olamazdı.

Bizlere gıda diye dayatılan; zararlarının yanı sıra, besin değeri olmadığı için yarar sağlamayan ve sadece fizyolojik değil, kalıcı psikolojik etkiler yaratan, artan olumsuz etkiler içeren yapay damak tatları, besin terörü ile bedenlere zarar vermektedir.

Kendisine ve çevresine zarar vermek üzerine kurulu bir düzendeki insanoğlu, en azından bu konuda istikrarlı olduğu için; bizler de çok derinden değişiklikleri yaşamımıza kazandıracak bir bombanın fümesini çekiverdik.
Kesin haklı ve alternatifsiz sebeplerle...

Bombanın özelliği ise, tahrip edici değil toparlayıcı ve onarıcı olması, üstün düzeyde performansa zemin hazırlaması.

Formülü Uzay Tıbbı kaynaklı, yani Ortho Moleküler Tıp ve Mikro Beslenme stratejileri kapsamlı, üstün vizyonlarla şekillendirilmiş, bireysel altyapıya yönelik beslenme, amaca özelleştirilmektedir!

Aşamalı olarak geçiş yapabileceğimiz bir düzen artık kaçınılmazdır! 
Hedef; Yeni Çağda, Yeni Nesil Beslenme Stratejileridir!

Evet, artık kesinlikle hemfikiriz ki, beslenme niyetine standart besin içerikleri tamamen out!

Yani; sofra kurup yemek yemek, artık beslenmek için geçerli bir yöntem değil . Sofralarımıza gelen gıdalar, sağlıklı bir beslenme düzeni oluşturamayacak kadar tahrip olmuştur…

İnsanların kısa vadeli çıkarları ve bireysel hırslarla bütünleşmiş güç merakları, kitlesel tüketim manevraları ile bütünleşince; ortaya tahrip gücü olabildiğince derin, çevre ve insan için süreç içinde kabusla sonuçlanan etkiler kaçınılmaz hale geliyor.

Çevrenize her gün baktığınız gözle değil de, seçici ve özellikle daha bilinçle baktığınızda; insanları değişmiş bulacaksınız: Daha hantal, daha yağlı ve agresif veya depresif ve pasif. Gözlerde çaresizlik ve yorgunluk, anlaşılmazlığın perdelenmiş hüzünlü izleri. Görebilene;

Önce 300'lükler, nefesi yeterse de yakında 500'lükler. Yani; yarı insan nesil bilinçle üretiliyor!

Soluduğu havayı bile açlıkla ve bencillikle bir an önce tüketmek isteyen manik birilerinin yanı başında, tam tersi nefes almaya mecali kalmamış depresif, farklı kutuplardaki insanların neden çoğaldığının bilinci içerisinde olmalıyız!

Her şey alıştıra alıştıra benimsetildiği ve gerçekler hiçbir zaman tüm açıklığıyla yansıtılmadığı için; burada garipsenecek bir konu algılanmamaktadır. Ama bizce içimizdeki buzdağlarımızın çok bilinçle derinden fitilleri ateşlenmiş ve sadece planlanan sonuçlar beklenmektedir.

  Bu yüzdendir ki; standardize edilmiş, bilimsel ve tüketim ekonomisi taraflı 'doğru beslenme' yaklaşımları, manipülasyonlara uğramış besin kaynakları, artık bir ölçüt olarak alınmamalıdır.

Bireyin her türlü sağlık profiline uyumlu içerikleri ve oransal miktarları öncelikli Ortomoleküler belirleyici mikro besinler ile hedefe uyumlu yaşam tarzını da benimseyerek HK Performans olarak ilan ettiğimiz 'Yeni Çağ'da Yeni Nesil Beslenme Stratejileri'nin tek alternatif olarak sunulması kaçınılmazdır.

Bu tarz bir bilinçle, seçimlerimiz sonucunda, daha kaliteli ve uzun, sağlıklı ve zinde bir yaşamı; yani 105'inde 55 veya 55'inde 25 yaşın güzelliklerini yaşayabilmek üzere donanımlı ve fiziksel, ruhsal, sosyal doyuma ulaşma potansiyeli yoğun olan insan neslini hedefliyoruz!

  Doğal olduğunu düşündüğümüz şeyleri ancak damak zevki ve keyif için tadımlık olarak, aralıklarla alsak da, beslenme amaçlı tüketemeyiz. Bu tarz yaklaşımlar, sırf nostaljik sebeplerle ve romantik bilinçle olması muhtemeldir artık!

Ortomoleküler prensiplerle, Mikro Beslenme dışında ekstra beslenmeye aslında artık gerek de yoktur! Algılanmasında ve yaşamlarımıza entegre edilmesinde geç kalınmış bu gerçeği, ne denli çabuk sindirir ve hayata geçirebilirsek; kendimize, milletimize, varlığımıza ve yaratılışımıza sadakat ile en makbul görevlerden birini layıkıyla yerine getirmiş olacağız.